Toto je starý web SEA spol. s r.o. Aktuální produkty jsou na www.seapraha.cz

Inovovali jsme náš produkt GSM-OHRADNIK určený pro sledování správného fungování elektrických ohradníků. Nyní má více funkcí a je levnější. Napříjklad umožňuje zapnutí či vypnutí zdroje pulsů pro ohradník pomocí mobilu (SMSkou nebo prozvoněním).

... další informace

GSM-R5-T má stejný hardware jako GSM-R2-T. Rozdílem je konfigurace pomocí SeaConfiguratoru. Konfigurace tedy již není na SIM. To mimo jiné umožňuje pojmenovávat vstupy a výstupy, personifikovat texty v SMS zprávách o událostech, dálkovou GPRS správu a navíc již v základní ceně obsahuje možnost logování stavů a událostí do vnitřní FLASH paměti.

Mnoho funkcí navíc -  cena zachována!

... další informace

Inovovali jsme zásuvkovou verzi GSM RELÉ. Nyní může mít jak akumulátor, tak i externí anténu. Konfigurace se nyní provádí pohodlně pomocí SeaConfiguratoru USB kabelem nebo na dálku pomocí GPRS. Zásuvka má několik výrobních variant.

... další informace

 • CNC FRÉZOVÁNÍ A GRAVÍROVÁNÍ
 • LASER GRAVÍROVÁNÍ
 • STŘIHÁNÍ A ODIZOLOVÁNÍ DRÁTKŮ


... další informace

Od 1.12. 2018 došlo k inovaci zařízení GSM-MODBUS485, který umožňuje pomocí SMS vzdáleně ovládat a monitorovat libovolné zařízení, komunikující protokolem MODBUS RTU, a to včetně alarmů.

Nově jsou k dispozici dvě varianty s obj. číslem GSM-MODBUS-485 (odlišuje se tedy pomlčkou mezi MODBUS a 485) a obj. číslem GSM-MODBUS-232. Tato nová zařízení mají navíc vzdálenou správu pomocí GPRS, datalogger s historií, funkci MASTER i SLAVE a mnoho dalších vylepšení.

... další informace

V časopise Včelařství 11/2016 na stranách 370 a 371 jsou popsány zkušenosti včelaře s používáním naší Medováhy.

... další informace

GSM-BGS5-T2M je nový typ modemu, který nahrazuje předchozí řadu GSM-BGS3, jejíž výroba byla ukončena.


... další informace

GSM-OHRADNIK je zařízení, určené pro vzdálené hlídání správné funkce elektrického ohradníku. Zařízení je napájeno ze stejného napětí jako Zdroj pulzů pro Ohradník, tedy z autobaterie 12 Vss nebo ze sítě 230 Vstř.


Při poruše GSM-OHRADNIK rozešle SMS zprávy s popisem poruchy, případně provede i „prozvonění“.


... další informace

Nové důležité vlastnosti

 • Porovnání programů,
     a to mezi Projektem a PLC.
 • Editování za běhu i u řady B1/B1z.
 • B1z: NonRetentive registry jako B1.
 • Print Mnemonic.
 • Podpora PLC řady HB1.

... další informace

Doprodej panelu FAC-FV-058ST-T11 (5.7", 320x240; TFT) s výraznou slevou za výhodnou cenu 6300,- bez DPH.... další informace

Byla vydána nová verze programovacího prostředí pro dotykové panely firmy SEA (HMI-PK043, HMI-PK070).

... další informace

Pro naše zákazníky jsme vyvinuli aplikaci určenou pro smartphone s OS Android, která slouží k jednoduchému a pohodlnému ovládání a správě zařízení z řady GSM aplikací. Tato aplikace je ke stažení ZDARMA a bez omezení.


... další informace

Medováha umožňuje vzdálené sledování a vyhodnocování snůšky medu v úlech, soustředěných v jedné oblasti. Informace o denním přírůstku váhy jednotlivých úlů lze sledovat přes Internet pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo z notebooku.

... další informace

Výroba dotykového panelu (3.5" STN) typu FAC-FV-035ST-C10 byla ukončena a panel již nelze objednat. Nepřímou náhradou panelu FAC-FV-035ST-C10 jsou dotykové panely FAC-FT-043ST-T21 (4.3" TFT), FAC-P5043S (4.3" TFT) a HMI-PK043.


... další informace

Od 1. 4. 2016 došlo ke snížení ceny dotykového panelu HMI-PK043.


... další informace

Ve dnech 16.3.(st) až 20.3.(ne) 2016 Vás zveme na výstaviště v Lysé nad Labem. Vystavujeme v hale B, třetí stánek vpravo od vchodu. K vidění budou tyto produkty:

 • MEDOVAHA
 • GSM-KLISNA
 • S-OHRADNIK

... další informace

Pro začátek práce s automaty FATEK vám nabízíme sadu Starter Kit, která obsahuje vše nezbytné pro snadný a rychlý start za 1999,- Kč.

Na serveru AUTOMATIZACE.HW.CZ vyšel článek TEST - Základní ekonomické PLC FATEK FBs-10MA. V tomto článku jsou podrobně rozebrány první zkušenosti se STARTER KITem PLC FATEK a ukázány jeho možnosti.

... další informace

Pokud Vám přestalo fungovat ovládání prozváněním nebo konfigurace na dálku pomocí GPRS, tak to může být tím, že Operátor O2 nedávno začal rušit tarif O2 Zero. Tyto SIM karty jsou převáděny na tarif Machine.

... další informace

Dálkové ovládání dvou nezávislých obvodů elektrické instalace domovního rozvodu přes Internet (např. z webového prohlížeče na chytrém mobilním telefonu).


... další informace

Do naší nabídky byl zařazen nový modem GSM-BGS5-232 (resp. GSM-BGS5-485). Tento modem lze použít také jako náhradu za starší výrobky GSM-EGS5-T, GSM-EGS5-TU a GSM-65-ESTI.


... další informace

Ve středu 23. 12. je otevírací doba pouze do 12.30 hod. Během vánoc od 24. 12.2015 do 3. 1. 2016 máme ZAVŘENO. Příjem objednávek k expedici v roce 2015 je do úterý 22. 12. 2015. Pozdější objednávky budou expedovány nejdříve 4. 1. 2016. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké svátky.

... další informace

V úterý 13. října 2015 v hotelu Chvalská Tvrz proběhlo setkání uživatelů FATEK. Obsah prezentací najdete uvnitř článku.


... další informace

Do našeho sortimentu byl zařazen nový typ dotykového panelu SEA obj. č. HMI-PK070 s úhlopříčkou 7", a to za velmi příznivou cenu.


... další informace

Ochranná fólie na dotykové panely.
4,3" pro HMI-PK043
7,0" pro HMI-PK070... další informace

Upravili jsme aplikaci do ANDROID mobilů. Umožňuje jednodušší správu Vašich zařízení. Například přepínání mezi nimi se provádí posunutím do stran.

... další informace

Nabízíme Vám základní jednotky řady FBs s USB portem se slevou 50% oproti původní ceně.

Sleva se vztahuje pouze na základní jednotky uvedené v  seznamu.

... další informace

CMWEB je rozšiřující modul pro PLC FATEK FBs, B1/B1z, který obsahuje Web server SEA, umožňující monitorování dat v PLC, a to pomocí tabletu, „chytrého“ telefonu nebo z PC. Jedná se o určitou obdobu stávajícího Ethernetového komunikačního boardu FAC-FBS-CBEH.


... další informace

Po třech letech výroba SP9 končí. Její náhradou je SP10, která má mnoho funkcí navíc. Pro snadnější přechod ze SP9 na SP10 pořádáme 17. března 2015 školení na toto téma. Dopolední školení je již plné, v odpoledním ještě místo je.


... další informace

Může být osazen až 4x AIn a 4x AOut a to i podle zadání zákazníka. Komunikuje přes RS485 protokolem MODBUS RTU (slave). Konfigurace se provádí konfiguračním programem z PC přes USB port.


... další informace

Nově Vám nabízíme displej s klávesnicí SEA, který je určen pro zabudování do panelu zařízení nebo stroje. Jená se o LCD displej 2x16 znaků s podsvícením, 0, 4 nebo 6 tlačítek dle zvolené varianty.


... další informace

NOVĚ Nabízíme zařízení FAC-OPTIWATT, jehož účelem je měření aktuálního výkonu FVE a podle této hodnoty připojování vhodné skupiny spotřebičů, které lze zapínat a vypínat podle potřeby. To umožní využít maximum vyrobené el. energie pro vlastní spotřebu a minimalizovat dodávky do veřejné sítě za méně výhodných finančních podmínek.


... další informace

Program pro hromadné odesílání a příjem SMS zpráv do PC s databází MS SQL.


... další informace

VÝROBEK URČENÝ PRO VÁS

GSM SVOLÁVAČ umožňuje rozesílání SMS předem definovaným skupinám osob. Svolávání probíhá prostřednictvím odeslání SMS pověřenou osobou do GSM SVOLÁVAČE a toto zařízení rozešle „text „ všem určeným osobám.


... další informace

Jste správcem bytového domu a chcete vědět o situaci ve Vaší kotelně dříve, než Vám zavolají nájemníci, že neteče teplá voda a nejde topení? GSM aplikace Vám to umožní v jakékoliv kotelně.

... další informace

Zveme Vás na výstavu AMPER 2010.

Termín:    13.4. - 16.4. 2010
Místo:    Praha, PVA Letňany
Umístění:    Hala 4, stánek 4A9

... další informace

Nabízíme Vám CNC frézování a gravírování Vašich plastových či hliníkových firemních štítků (i samolepících), hliníkových nebo plastových přístrojových krabiček a čelíček, přístrojových panýlků, technických štítků ...

Výhodou gravírovaných plastových štítků je vysoká trvanlivost, mechanická odolnost a barevná stálost. Vaše výrobky tím získají příjemný vzhled. Vhodné i pro prototypy.

Je možné využít širokou škálu jedno-, dvou- i tří-vrstvých plastů, což umožňuje vytvářet různé barevné variace.

... další informace

Zveme Vás na veletrh Innovation Hannover 2008.
Termín:    21.-25. dubna 2008
Místo:    Hannover (Německo)
Umístění:    Hala 9, stánek A54/7 (rhymebus)

... další informace

Zveme Vás na výstavu Automatizace Hannover 2007.
Termín: 16.-20.4.2007
Místo: Hannover


... další informace

Zveme Vás na výstavu AMPER 2007.
Stánek: 4A7, hala č. 4
Termín: 27.-30.3.2007
Místo: PVA Letňany

... další informace

V lednovém čísle časopisu Mobility je článek "Ovládání spotřebičů na dálku". Pokud Vás tato problematika zajímá, doporučujeme si jej přečíst. V článku jsou popsány různé možnosti ovládání jak pro domácnosti, tak i pro průmyslové aplikace.

... další informace

Novinky
© 2006- SEA spol. s r. o. | @we.esea.cz old
Všechna práva vyhrazena

Programovatelné automaty PLC FATEK - Návody a příklady