Toto je starý web SEA spol. s r.o. Aktuální produkty jsou na www.seapraha.cz
Ovládací panely a displeje

HMI

Tyto terminály lze použít jako rozhraní člověk - stroj (tzv. HMI) tam, kde je ve výrobě vyžadována interakce s člověkem.

 

 
Sea HMI
Nízká cena
Fatek FT HMI
Široký sortiment
Fatek P5 HMI
Nová perspektivní řada.
Od velikosti 7" možnost uchycení PLC FATEK řady HB1 na zadní stranu.
rozměry
4.3" a 7"
4.3", 5.6", 7", 8", 10" a 15"
4.3", 7" a 10"
programovací nástroj
PM Designer (SEA)
PM Designer (FATEK)
FV Designer
rozhraní
RS232, RS485, RS422, Ethernet, USB
RS232, RS485, RS422, Ethernet, USB
RS232, RS485, RS422, Ethernet, USB
 
 

bez ETH od ×××

 

bez ETH od ×××

  s ETH od ×××

bez ETH od ×××

  s ETH od ×××

 
Detaily
Detaily
Detaily
Každá řada používá jiný programovací nástroj a není snadné projekty mezi nimi převádět (více zde ...). Proto nás kontaktujte a my Vám s výběrem rádi pomůžeme. Ceny jsou VC bez DPH.

 

Ostatní

  Model Popis
 Integrované panely FATEK

Rozšiřující deska s OLED nebo LCD displejem a malou klávesnicí se umisťuje přímo na základní PLC jednotku do místa, kam se dávají rozšiřující komunikační desky. Tvoří tedy se základní jednotkou kompaktní celek.

Samostatné panely FATEK

Samostatný panel s OLED displejem, určený pro zabudování do panelu stroje. S  PLC jednotkou je spojen kabelem RS232 (včetně napájení).

Displej s klávesnicí SEA Panely SEA připojitelné k PLC jsou ve třech variantách, a to podle uspořádání tlačítek. Každá varianta může být osazena displejem 2x16 znaků ve dvou různých velikostech.
Klávesnice s displejem FATEK Panely Fatek připojitelné k PLC jsou ve dvou variantách, a to pro připojení na port RS232 nebo RS485. U každé z těchto variant je možnost objednat typ "R", který umožňuje používání RFID karet.
LED displeje Numerické a alfanumerické displeje pro zobracení stavů a názvů hodnot registrů PLC. K řízení LED displejů jsou určeny speciální moduly, které lze použít i pro ovládání sady samostatných LED diod.
Moduly pro LED displeje Rozšiřující moduly k PLC FATEK řady FBs pro řízení LED displejů. Moduly mohou též ovládat sady samostatných LED diod.

 

.

Novinky
© 2006- SEA spol. s r. o. | @we.esea.cz old
Všechna práva vyhrazena

Programovatelné automaty PLC FATEK - Návody a příklady